אצלנו אין ששש..

בתוך שווארמה וגאס

2521 S Fort Apache Rd, Las Vegas, Nevada 89117

פתוחים

ראשון-חמישי 11:00-21:00
שישי 11:00-15:00

702-609-4503

עדיף בווצאפ/הודעה

חלומות פרטיים / רוז טרמיין

"במה כבר יש להיאחז אם לא בחלומות?" תוהה לב, גיבור הספר, אלמן צעיר, מובטל טרי ואב לפעוטה בת חמש, שמחליט לצאת למסע של חייו מכפר מזרח אירופי נידח אל לונדון.
הוא מגיע ללונדון כמהגר עבודה כשכל רכושו הוא סכום כסף זעום ומילים ספורות באנגלית שאינן מספיקות לו כדי למצוא עבודה ומגורים, אבל מוצא בעצמו כוחות לבנות מציאות חדשה.
בלונדון מעט יותר "נוח" לחלום מאשר במולדתו של לב; היא מציעה הזדמנויות מפתות יותר של חברוּת, סקס, כסף וקריירה חדשה, אבל גם מתגלה במלוא זרותה העמוקה.

הקורא חולק עם לב שמחות וייסורים, יחסים אינטימיים ישנים וחדשים, תקוות ולבטים. לב לומד במערב על יכולותיו החדשות לאהוב ולהגשים את עצמו, ועם זאת לבו נותר במזרח. העבר, ובמיוחד הזיכרונות מאביו הנוקשה ומאשתו האהובה שנפטרה מסרטן בגיל 36, נדמים לו לעתים כצל רפאים שאיננו מרפה ממנו, אבל מספקים לו גם את תחושת השייכות שבלעדיה הוא עלול ללכת לאיבוד. כי לצד התובנות מתחילות גם התהיות היכן הוא בעצם ביתו ומהו יעדה הסופי של דרכו.

רוז טרמיין, ילידת 1943, היא סופרת ותסריטאית אנגלייה שזכתה לשבחי הביקורת העולמית ובפרסים ספרותיים. פרסמה עד כה רומנים היסטוריים רבים ואף סיפורים קצרים.

אהבתם? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp