אצלנו אין ששש..

בתוך שווארמה וגאס

2521 S Fort Apache Rd, Las Vegas, Nevada 89117

פתוחים

ראשון-חמישי 11:00-21:00
שישי 11:00-15:00

702-609-4503

עדיף בווצאפ/הודעה

כל הכוכבים שבשמים / אדריאנה טריג'יאני

אדריאנה טריג'יאני, מחברת רב-המכר "אשת הסנדלר", חוזרת ברומן נוסף, גדול מהחיים, שעלילתו משלבת אמת ובדיה. בשנות השלושים של המאה העשרים, תור הזהב של הוליווד, היו האולפנים הגדולים של הוליווד ממלכות, והשחקנים שהופיעו בסרטים היו כוכבי ענק אשר חוללו קסמים על המסך ומאחורי הקלעים. לורטה יאנג, שחקנית יפיפייה ושאפתנית בת 21, משתוקקת להתפרסם ולזכות בתהילה בלוס אנג'לס. בשנת 1935 פוגשת לורטה את קלארק גייבל בן ה-34 על בימת הצילומים של הסרט "קריאת הפרא". גייבל הנשוי מתאהב מיד בשחקנית הצעירה ומלאת החיים ובין השניים מתפתח רומן לוהט.

הרחק מאורותיה המנצנצים של הוליווד נאלצת הנזירה אלדה דוצ'י לעזוב את המנזר שבו גדלה ולהתחיל במסע חייה, אשר מוביל אותה אל לורטה. אלדה הופכת למזכירתה האישית של השחקנית, והנזירה התמימה לומדת להתנהל בדרכיה העקלקלות של הוליווד, כשהיא מצוידת בנחישות עזה ובערכי מוסר הנובעים מחינוכה המחמיר והקפדני. לאורך עשרות שנים עוברות לורטה ואלדה זו לצד זו שערוריות והרפתקאות, בוחרות ללכת בעקבות האהבה והתשוקה, ויוצרות קשר איתן של חיבה ונאמנות שיעמוד במבחן, כשיהיה עליהן להתמודד מול האתגר האדיר ביותר של חיי שתיהן.

טריג'יאני לוקחת את הקוראים למסע מהוליווד ועד לחופיה של דרום איטליה, עם גיבורים גדולים מהחיים, ביניהם: ספנסר טרייסי, מירנה לוי, דיוויד ניבן, האטי מק'דניאל ועוד. סיפורם של קלארק גייבל ולורטה יאנג הוא אחד מסיפורי האהבה הבלתי נשכחים של תולדות הקולנוע והעשייה הקולנועית בארצות הברית.

אדריאנה טריג'יאני כתבה 15 ספרים שהיו לרבי-מכר, ביניהם "אשת הסנדלר", שתורגם לעשרות שפות ונמכר במיליוני עותקים.

אהבתם? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp