אצלנו אין ששש..

בתוך שווארמה וגאס

2521 S Fort Apache Rd, Las Vegas, Nevada 89117

פתוחים

ראשון-חמישי 11:00-21:00
שישי 11:00-15:00

702-609-4503

עדיף בווצאפ/הודעה

נערה עם קעקוע דרקון / סטיג לרסון

"נערה עם קעקוע דרקון" שראה אור באירופה גם בשם "גברים ששונאים נשים", הוא החלק הראשון של טרילוגיית המתח המדוברת ביותר בשנים האחרונות, שזוכה להצלחה עולמית מסחררת.

נערה עם קעקוע דרקון" היא תעלומת חדר נעול המשתרעת על פני אי שלם וחצי מאה. העלילה מתחילה בנקודת שפל בחייו המקצועיים של מיכאל בלומקוויסט, הבעלים והמו"ל של כתב העת הכלכלי "מילניום", כתב עת ששם לו למטרה להילחם בשחיתות ובגזענות.

בלומקוויסט שהורשע בהוצאת לשון הרע נגד איש עסקים מצליח ורב השפעה בשם הנס-אריק ונרסטרום, ועוד בטרם הפנים את מצבו החדש, מקבל פנייה מהנריק ונגר, תעשיין שוודי קשיש ובעל עוצמה, בבקשה לחבר ביוגרפיה משפחתית שתהווה אמתלה לחקור את נסיבות היעלמותה של קרובת משפחתו, נערה בת 16, מהאי הפרטי של המשפחה לפני כארבעים שנה.

ונגר משוכנע שהנערה נרצחה על ידי אחד מבני המשפחה הענפה והמסואבת שלו. כל החקירות שערכו המשטרה וונגר עצמו הגיעו למבוי סתום. התעשיין מסרב לתת לפרשה לגווע, ובערוב ימיו מנסה לגייס את מיכאל לפתרון התעלומה. התעשיין מבטיח למיכאל שאם יתמסר למשימה, הוא יעניק לו בסוף השנה ריאיון לעיתון 'מילניום' ובו ימסור פרטים מפלילים על ונרסטרום.

הבחירה של ונגר במיכאל לפתרון התעלומה אינה מקרית. היא נעשתה בעקבות תחקיר מקיף שוונגר הזמין ממשרד חקירות. את התחקיר ביצעה ליסבת סלאנדר, האקרית צעירה ומבריקה, מורכבת ומוזרה הנראית על גבול האנורקסיה. לסלאנדר עבר פסיכיאטרי, היא נתונה לפיקוח אפוטרופוס, ומצטיירת כטרף קל לכל חורשי רעתה.

אהבתם? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp