אצלנו אין ששש..

בתוך שווארמה וגאס

2521 S Fort Apache Rd, Las Vegas, Nevada 89117

פתוחים

ראשון-חמישי 11:00-21:00
שישי 11:00-15:00

702-609-4503

עדיף בווצאפ/הודעה

עמוק מבפנים / רוני דונביץ'

סוכנת המוסד נתפסת במחסן נידח, אי שם באנטוליה שבטורקיה, בבואה להעלים את גופתו של גנראל איראני שנחקר באלימות וחוסל. תפיסתה מעירה שרשרת של התרחשויות המתפרשות על פני מדינות באירופה ובאסיה, ובמרכזן הריגתם, בזה אחר זה, של אנשי 'טבעת הניבלונגים': רשת רדומה של סוכנים וסוכנות בעלי כיסוי מושלם, החיים בבירות אירופה ובשעת הצורך יוצאים לפעולה בשרות המדינה, תמיד לבדם.

אלכס, בכיר המוסד שאיבד את אשתו בתאונה טראגית, יוצא למצוא את הבוגד שגורם למחיקתם השיטתית של הניבלונגים. בתוך כך הוא נאלץ להתמודד עם שרידים מעברו הקמים מקבריהם ועם רגשותיו כלפי בתו וכלפי הנשים שבחייו. העלילה מסתבכת כשמתברר שמאחורי האירועים מסתתרים מניעים שיסודם לא רק בימינו אנו, אלא בזמנים חשוכים יותר, ימי מלחמת העולם השנייה, ואישים שזהותם לגמרי לא צפויה…

"עמוק מבפנים' הוא אחד מספרי הריגול הטובים שקראתי. בסגנון חסכני ופיוטי כאחד, תוך שמירה על קצב מסחרר אך גם על העמקה פסיכולוגית ועל ציור אמין מאוד של הדמויות, מגולל רוני דונביץ פרשה עתירת דמיון ועם זאת אפשרית. על פי מיטב המסורת של ספרים שכאלה, הוא מצליח לשרטט קו עדין וחמקמק בין טוב לרע ובין המוסרי לבלתי מוסרי, ומציב בכך את ספרו בשורה אחת עם ספריהם של טובי סופרי הריגול." (אמנון ז'קונט)

אהבתם? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp